Kontaktai ir struktūra

Struktūra
Kontaktai

◉  Kerniaus 4a, LT-19172 Kernavė, Širvintų r.

✎  Įm.k.  190757417

☏   Tel. +370 382 47371

 Direkcija    direkcija@kernave.lt

 Muziejus   muziejus@kernave.lt

✉ Fondai   rinkiniai@kernave.lt

✉ Edukacijos   edukacijos@kernave.lt

✉ Ekskursijos   ekskursijos@kernave.lt

✉ Archeologai   archeologija@kernave.lt

✉ Komunikacija  komunikacija@kernave.lt

Administracija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono nr. El. paštas
Direktorius dr. Ramojus Kraujelis +370 38247371 ramojus.kraujelis@kernave.lt
Direktoriaus pavaduotoja – vyriausioji fondų saugotoja Jadvyga Purvaneckienė +370 38247449 jadvyga.purvaneckiene@kernave.lt
Vyriausioji specialistė (paveldosaugininkė) Rasa Putrimienė +370 67291700 rasa.putrimiene@kernave.lt
Vyriausiasis specialistas (inspektorius) Valdas Lučunas +370 600 82051 valdas.lucunas@kernave.lt
Vyriausioji specialistė Ieva Zykienė +370 68395998 ieva.zykiene@kernave.lt
Finansininkė Marijona Jurkevičienė +370 38247303 marijona.jurkeviciene@kernave.lt
Dokumentų valdymo specialistė Regina Vrubliauskienė +370 38247371 regina.vrubliauskiene@kernave.lt

Kernavės archeologinės vietovės muziejaus skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Telefono nr. El. paštas
Skyriaus vedėjas Andrius Janionis +370 67013834 andrius.janionis@kernave.lt
Ekspozicijų konsultantė (kasininkė) Jadvyga Čiurkinienė +370 38247385 jadvyga.ciurkiniene@kernave.lt
Ekskursijų vadovė Kristina Ranonienė +370 38247385 kristina.ranoniene@kernave.lt
Komunikacijos ir renginių organizatorius Tomas Aleknavičius +37060895952 tomas.aleknavicius@kernave.lt
Edukacinių ir kultūrinių veiklų organizatorė Loreta Orakauskienė +370 60073245 loreta.orakauskiene@kernave.lt
Edukacinių ir kultūrinių veiklų organizatorė Dalia Grigonienė +370 38247385 dalia.grigoniene@kernave.lt
Edukacinių ir kultūrinių veiklų koordinatorius Jonas Vitkūnas +370 61820072 jonas.vitkunas@kernave.lt
Kultūrinių veiklų organizatorė Judita Babenskienė +370 38247385 judita.babenskiene@kernave.lt
Muziejaus rinkinio saugotoja Živilė Paužaitė +370 38247385 zivile.pauzaite@kernave.lt

Restauravimo, tyrimų ir skaitmeninimo skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Telefono nr. El. paštas
Skyriaus vedėjas dr. Gintautas Vėlius +370 38247441 gintautas.velius@kernave.lt
Tyrėjas – archeologas dr. Rokas Vengalis +370 38247441 rokas.vengalis@kernave.lt
Tyrėjas – archeologas Mindaugas Pilkauskas +370 38247441 mindaugas.pilkauskas@kernave.lt
Fotografas – skaitmenintojas Algis Kuzmickas +370 38247441 algis.kuzmickas@kernave.lt
Muziejininkė – skaitmenintoja Sigita Lučunienė +370 38247385 sigita.lucuniene@kernave.lt
Muziejinių vertybių restauratorė Vasarė Ratkevičienė +370 38247449 vasare.ratkeviciene@kernave.lt
Muziejinių vertybių restauratorė Gražina Vadišienė +370 38247449 grazina.vadisiene@kernave.lt

Rezervato priežiūros ir muziejaus eksploatavimo skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Telefono nr. El. paštas
Skyriaus vedėjas Algimantas Čiurkinas +370 38247303 algis.ciurkinas@kernave.lt
Palikite mums žinutę
Siųsti