Specializuotos edukacijos

Pranešame, jog remiantis Vyriausybės nutarimu, nuo rugsėjo 13 d. registruojantis ir atvykstant į muziejaus edukacijas bus prašoma pateikti visų grupės narių nuo 16 metų galimybių pasus. Taip pat primename, jog muziejaus patalpose būtina dėvėti apsaugines veido kaukes arba skydelius. 

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS SU NEGALIA IR VGN AUKLĖTINIAMS:

KELIONĖ Į KERNAVĖS PRIEŠISTORĘ, ARBA KARTU PALIESKIME PRAEITĮ (specializuotas užsiėmimas dalyviams su regėjimo negalia) Užsiėmimo trukmė 1 val.  tel. : 860073245

Pasakojimo pagalba nusikelsime pas pirmuosius gyventojus, čia, Kernavėje, įsikūrusius prieš 11 tūkstančių metų. Į rankas paimsime tai, ką lietė mūsų protėvių rankos – medį, akmenį, titnagą, molį, ragą, kaulą, odą...  Po to drauge atrasime, kaip iš šių medžiagų buvo gaminami pirmieji medžioklės, žvejybos ir kiti darbo įrankiai. Pajusime įtempto lanko stiprybę, strėlės antgalio aštrumą bei kailio, iš kurio buvo gaminama apranga bei statomi būstai, šilumą... Atskleisime ugnies užkūrimo paslaptis, maisto gamybos subtilybes, lytėdami rankomis pajusime archajiškų įrankių įmantrumą, aprangos ir papuošalų grožį, ir taip „prakalbinsime“ daugybę daiktų iš tolimos praeities. O pabaigoje suvoksime – priešistorė buvo ilgas ir sunkus etapas, vedęs mus į šiuolaikinę civilizaciją.

Užsiėmimo kaina (grupėms nuo 3 iki 10 asmenų):

 - UŽSIĖMIMAS NEMOKAMAS


KAIP ŽMONĖS SENOVĖJE GYVENO

(vaikų su negalia grupėms kartu su lydinčiais asmenimis)  Užsiėmimo trukmė 1 val. tel. : 860073245

Pasakojimo, demonstravimo ir bandymų būdu keliausime į tolimą praeitį. Sužinosime kaip žmonės gyveno gamtos prieglobstyje, ką jie rankiojo ir kaip medžiojo. „Pagyvensime“ priešistorės palapinėje, atrasime, iš ko buvo gaminami įrankiai, apranga ir statomi būstai.

 Užsiėmimo kaina (grupėms nuo 3 iki 10 asmenų):

 - UŽSIĖMIMAS NEMOKAMAS


Palikite mums žinutę
Siųsti