Naujienos

Andriaus Mamontovo koncertas Kernavėje

2021 06 18


Liepos 6-ąją, kai viso pasaulio lietuviai renkasi giedoti „Tautišką giesmę”, vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Kernavėje – Andrius Mamontovas surengs savo koncertą. Kviečiame visus į legendomis apipintą senąją sostinę - turbūt nerasime geresnės vietos ir progos kartu pajausti mūsų tautos vienybę ir stiprybę, meilę Lietuvai ir muzikai.
 
Vieša prekyba bilietais - nuo gegužės 28 d. 12:00  www.bilietai.lt
 
Taip pat raginame visus žiūrovus atsinešti vėliavas ir įsiamžinti nuotraukoje ant Aukuro kalno.
 
Organizatoriai primena, kad parduodamų bilietų skaičius yra ribotas, tad žiūrovai raginami paskubėti įsigyti bilietus už geriausią kainą.
 
Į teritoriją įleidžiama - nuo 18:30 val.
Renginio pradžia - 20:30 val.
Tautiška giesmė - 21:00 val.
A. Mamontovo koncertas - 21:15 val.
Renginio pabaiga - apie 23:00 val.
 
Dėl galimų transporto spūsčių ir riboto parkavimo galimybių kviečiame žiūrovus į renginį atvykti anksčiau. 
 
 
Pagrindinis organizatorius - MEDUSA CONCERT
  
  

Pagal LR sveikatos ministerijos nustatytus reikalavimus renginiams nuo liepos 1d. (https://bit.ly/3qEAguW) Andriaus Mamontovo koncertui kuris vyks š.m. liepos 6 d. Kernavėje bus reikalingas GALIMYBIŲ PASAS. Greitąji antigeno testą galite NEMOKAMAI pasidaryti savo miesto mobiliajame punkte. Testas galioja 48 valandas. Daugiau informacijos rasite www.gpasas.lt.

Neturintiems galimybės iš anksto įsigyti GALIMYBIŲ PASO -  renginio vietoje bus galima už papildomą mokestį įsigyti greitąjį antigenų testą !

Informacija piliečiams iš užsienio ar Lietuvos piliečiams pasiskiepijusiems užsienio šalyse. (neturintiems galimybės įsigyti GALIMYBIŲ PASO) vykstant į renginį reikia turėti užsienio šalyje išduotą sertifikuotą pažymą.

Dėl galimų transporto kamščių ir riboto parkavimo galimybių kviečiame žiūrovus į renginį atvykti anksčiau ! Į teritoriją bus galima patekti jau nuo 18:00 val.

Iš anksto atsiprašome už galimus nesklandumus ir linkime visiems gerai praleisti laiką.


Andriaus Mamontovo koncertas Kernavėje
Palikite mums žinutę
Siųsti