Naujienos

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

2021 06 18


Liepos 9-11 dienomis kviečiame Jus į Archajiškų amatų, karybos ir muzikos šventę „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“!  Šventės lankytojai tris dienas kviečiami stebėti, kaip atkuriami senieji amatai, gyvensena ir karyba, pasiklausyti archaiškos muzikos. Šiais metais, dėl pandeminės situacijos pasaulyje, renginyje pamatysite tik Lietuvos atlikėjus, bet tai tikrai nesutrukdys pajausti tikros senosios Kernavės dvasios!

RENGINIO PROGRAMA 

Bilietai - TIKETA bilietų platinimo sistemoje, kaina 3 EUR (Paspausti nuorodą) Kernavės miestelio gyventojai, vaikai iki 16 metų renginį galės lankyti nemokamai.

Lauksime Jūsų birželio Liepos 9-11 d. penktadienį ir šeštadienį nuo 11 iki 19 val., sekmadienį nuo 11 iki 17 val. atkurtose viduramžių Kernavės sodybose.

Daugiau informacijos www.facebook.com/Kernavesmuziejus

Renginys vyks rezervato teritorijoje, atkurtose viduramžių amatininkų sodybose :

 

Dėmesio! Dėl dalyvių ir lankytojų saugumo, į masinius renginius, vykstančius Kernavės archeologinėje vietovėje ir muziejuje po atviru dangumi šunys neįleidžiami.

Pagal LR sveikatos ministerijos nustatytus reikalavimus renginiams nuo š.m. liepos 1d. (https://bit.ly/3qEAguW) norint dalyvauti renginyje bus reikalingas GALIMYBIŲ PASAS. Greitąji antigeno testą galite NEMOKAMAI pasidaryti savo miesto mobiliajame punkte. Testas galioja 48 valandas. Daugiau informacijos rasite www.gpasas.lt.


Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje
Palikite mums žinutę
Siųsti