Naujienos

Senoji Kernavė atgyja

2021 06 17


Nuo gegužės, kiekvieną paskutinį mėnesio savaitgalį, į atkurtas viduramžių Kernavės sodybas – muziejų po atviru dangumi sugrįžta "Senoji Kernavė atgyja"!


Birželio  26-27 dienomis kviečiame atvykti į Kernavę ir nusikelti į įdomiuosius viduramžius – amatininkai, pirkliai ir muzikantai, atvykę iš įvairių šalies kampelių, šiam savaitgaliui apsigyvens Kernavės viduramžių miestelyje ir „prikels“ muziejų po atviru dangumi.  Šiam savaitgaliui į viduramžių Kernavę sugrįžta -  archajiško maisto gamybos, odininkystės, stiklo karolių gamybos, juvelyrikos, medžio dirbinių, kalvystės, vynimo iš vytelių ir senovinių rūbų siuvimo meistrai – eksperimentinės archeologijos klubo „Pajauta“ nariai. Profesionalių pirtininkų asociacijos nariai pasakos apie viduramžių pirčių tradicijas. Viduramžių kariai bandys išsiaiškinti, kuris iš jų greitesnis ir gudresnis, o muzikinę viduramžių nuotaiką sukurs Kernavės folkloro ansamblio „Medrinda“ nariai.

                                            
Renginys nemokamas
 
Lauksime Jūsų birželio  26-27 d.  šeštadienį nuo 11 iki 18 val., sekmadienį nuo 11 iki 16 val. atkurtose viduramžių Kernavės sodybose:

Birželio 27 d. (sekmadienį) Kernavės archeologinės vietovės muziejų aplankykite nemokamai.
 
Kviečiame Jus nusikelti laiku į praeitį ir pajusti viduramžių dvasią!
 
Kitos renginių datos :
.
Liepos  24-25 d.
Rugpjūčio 28-29 d.
Rugsėjo 25-26 d.
 
Nuotraukos autorė - Judita Babenskienė

Senoji Kernavė atgyja
Palikite mums žinutę
Siųsti