Naujienos

Senoji Kernavė atgyja rugpjūčio 28-29 d.

2021 08 28


Nuo gegužės, kiekvieną paskutinį mėnesio savaitgalį, į atkurtas viduramžių Kernavės sodybas – muziejų po atviru dangumi sugrįžta "Senoji Kernavė atgyja"!

Rugpjūčio 28-29 dienomis kviečiame atvykti į Kernavę ir nusikelti į įdomiuosius viduramžius – amatininkai, pirkliai ir muzikantai, atvykę iš įvairių šalies kampelių, šiam savaitgaliui apsigyvens Kernavės viduramžių miestelyje ir „prikels“ muziejų po atviru dangumi.           

Šiam savaitgaliui į viduramžių Kernavę sugrįžta -  archajiško maisto gamybos, odininkystės, stiklo karolių gamybos, juvelyrikos, medžio dirbinių, kalvystės, gintaro apdirbimo, bei vytelių pynimo meistrai – eksperimentinės archeologijos klubo „Pajauta“ nariai. Profesionalių pirtininkų asociacijos nariai pasakos apie viduramžių pirčių tradicijas, o viduramžių kariai iš „Varingio“, bei „Hospitalierių Ordino“ klubų bandys išsiaiškinti, kuris iš jų greitesnis ir gudresnis.                          

Renginys nemokamas!
 
Lauksime Jūsų rugpjūčio  28-29 d. šeštadienį nuo 11 iki 18 val., sekmadienį nuo 11 iki 15 val. atkurtose viduramžių Kernavės sodybose:

Rugpjūčio 29 d. (sekmadienį) Kernavės archeologinės vietovės muziejų aplankykite nemokamai.
 
Kviečiame Jus nusikelti laiku į praeitį ir pajusti viduramžių dvasią!
 
Kitos renginių datos :
Rugsėjo 25-26 d.

Senoji Kernavė atgyja rugpjūčio 28-29 d.
Palikite mums žinutę
Siųsti