Senoji Kernavė atgyja mokiniams

Edukacinis renginys „Senoji Kernavė atgyja moksleiviams“ - tai teatralizuota istorijos pamoka istorinėje Lietuvos sostinėje. Šios edukacijos metu moksleivius supažindinsime su šios vietovės istorija kiek neįprastu būdu. Siūlome Kernavę ir jos didžią istoriją pažinti, vaikščiojant po piliakalnius, bendraujant su skirtingų laikmečių pasakotojais, prisiliečiant prie senovės amatų, girdint senąją muziką ir jaučiant tų laikotarpių dvasią.

 2024 m. gegužės 28 - 31 dienomis kviečiame atvykti į Kernavę,  sužinoti ir patirti, kaip žmonės gyveno ir kuo užsiemė akmens, geležies ir viduriniaisiais amžiais, einant per amžių "stoteles", kuriose demonstruojami tų laikotarpių amatai ir vyksta gyvas, teatralizuotas pasakojimas mokiniams. Susipažinus su Kernavės senove, moksleivius ir jų mokytojus pakviesime išbandyti tų laikotarpių amatus ir saviraiškos formas.

Šio edukacinio renginio tikslas - skatinti moksleivius pažinti savo šalies praeitį - trumpam laiko mašina persikelti į senąją Kernavę ir taip geriau įsisąmoninti žinias apie šią vietovę ir, kartu, apie mūsų šalies ir tautos ištakas.

Palikite vadovėlius mokykloje ir pažinkite savo šalies istoriją GYVAI!

Kaina - 10 € mokiniui (mokytojams nemokamai)

Edukaciją galite užsisakyti ir už ją apmokėti per Kultūros paso sistemą 

Rekomenduojama 1-6 klasių moksleiviams

Edukacijos trukmė - 90 min.

Būtina išankstinė registracija

Registracija ir papildoma informacija telefonu +370 60315218 arba +370 60895952

ISTORIJOS PAMOKA PO ATVIRU DANGUMI!

Akimirkas iš 2023 m. renginio galite pamatyti žemiau esančioje galerijoje.